ضدآفتاب نانو کرم گیاهی اربیانا

شنبه 15 مرداد 1401 547 بازدید کننده گروه آخرین مقالات


ضدآفتاب نانو کرم گیاهی اربیانا

کرم های ضد آفتاب به عنوان یکی از حیاتی ترین قسمت روتین پوستی در نظر گرفته میشوند و بر اساس تحقیقات استفاده از ضد آفتاب باعث پیشگیری از سرطان پوست می شود.

 

ضد آفتاب های قدیمی ساخته شده با فیلترهای UV، مانند آهن، تیتانیوم به دلیل توانایی آنها در انعکاس UVA (320-40 انتخاب شدند. با این حال، استفاده از آنها به دلیل بافت ضعیف آنها محدود شده است و استفاده از این کرم ها باعث ماندن رد سفید گچی روی پوست میشود که برای مصرف کنندگان غیرقابل قبول است .

ضد آفتاب ها عصر کنونی نانوفرمولاسیون ها هستند. 

نانوتکنولوژی علم بررسی و بهره‌برداری از خواص منحصربه‌فرد ماده در یک ماده فوق‌العاده کوچک است.

ضد آفتاب های نانو به دلیل داشتن دی اکسید تیتانیوم و اکسید روی با به مراتب برای پوست بهتر هستند و UVA و UVB را انعکاس می دهند. 

 

شرکت ARBIYANA تولید کننده تنها محصولات صد در صد طبیعی فاقد پارابن در بازار ، با استفاده از فرمولاسیون نانو و انواع روغن های گیاهی، ضد آفتاب هایی را تولید کرده که خاصیت جوان سازی و نرم کنندگی دارد و از پوست در مقابل تابش آفتاب و ترکیبات مضر محافظت میکند. روغن های گیاهی درون این کرم باعث بهبود چین و چروک های پوست و افزایش خون رسانی به پوست می شوند.

 خرید کرم ضد آفتاب اربیانا با تخفیف ویژه

 


ضدآفتاب نانو کرم گیاهی اربیانافروشگاه لوازم بهداشتی رز رخ8/6/2022کرم های ضد آفتاب به عنوان یکی از حیاتی ترین قسمت روتین پوستی در نظر گرفته میشوند و بر اساس تحقیقات ا... کرم های ضد آفتاب به عنوان یکی از حیاتی ترین قسمت روتین پوستی در نظر گرفته میشوند و بر اساس تحقیقات استفاده از ضد آفتاب باعث پیشگیری از سرطان پوست می شود. ضد آفتاب های قدیمی ساخته شده با فیلترهای UV، مانند آهن، تیتانیوم به دلیل توانایی آنها در انعکاس UVA (320-40 انتخاب شدند. با این حال، استفاده از آنها به دلیل بافت ضعیف آنها محدود شده است و استفاده از این کرم ها باعث ماندن رد سفید گچی روی پوست میشود که برای مصرف کنندگان غیرقابل قبول است .ضد آفتاب ها عصر کنونی نانوفرمولاسیون ها هستند. نانوتکنولوژی علم بررسی و بهره‌برداری از خواص منحصربه‌فرد ماده در یک ماده فوق‌العاده کوچک است.ضد آفتاب های نانو به دلیل داشتن دی اکسید تیتانیوم و اکسید روی با به مراتب برای پوست بهتر هستند و UVA و UVB را انعکاس می دهند.  شرکت ARBIYANA تولید کننده تنها محصولات صد در صد طبیعی فاقد پارابن در بازار ، با استفاده از فرمولاسیون نانو و انواع روغن های گیاهی، ضد آفتاب هایی را تولید کرده که خاصیت جوان سازی و نرم کنندگی دارد و از پوست در مقابل تابش آفتاب و ترکیبات مضر محافظت میکند. روغن های گیاهی درون این کرم باعث بهبود چین و چروک های پوست و افزایش خون رسانی به پوست می شوند. خرید کرم ضد آفتاب اربیانا با تخفیف ویژه 5.0
دسته بندی خبرها

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید